Klientu portāls elektrum.lv

AS "Latvenergo" IT un Telekomunikācijas

Latvenergo IT&T piedāvājumā ietilpst  kā standarta piedāvājumi uzņēmumiem tā arī kompleksie risinājumi, tādi kā ātrgaitas internets, IP televīzija, IP balss telefonija, video novērošanas sistēmas. Veicam arī dažādu pārraides kanālu ierīkošanu (tai skaitā optisko šķiedru kabeļu līniju izbūvi) līdz pat klienta atrašanās vietai. Spējam nodrošināt datu komunikācijas pakalpojumus Latvijā un Baltijā. Saviem esošajiem un potenciālajiem klientiem varam piedāvāt datu komunikācijas pakalpojumu nodrošinājumu arī Ziemeļu, Austrumu un Centrālajā Eiropā.

Sadarbībā ar Lietuvas un Igaunijas uzņēmumiem ir izveidots vienots datu pārraides tīkls Baltijā -- Baltic Optical Network, ar kura palīdzību starptautiskiem uzņēmumiem un to sadarbības partneriem ir iespējams savienot un izveidot augstas kvalitātes datu komunikācijas tīklu.

Savukārt sadarbības partneris, ar kura palīdzību tiek piedāvāti mūsdienīgi un kvalitatīvi telekomunikāciju pakalpojumi Eiropā, ir For Connecting Europe (4cE). 4cE veido inovatīvi Eiropas tīkla operatori, kuru mērķis ir sniegt pakalpojumus interneta pakalpojumu sniedzējiem, aplikāciju pakalpojumu sniedzējiem un lielām starptautiskām kompānijām (korporatīviem klientiem). Klientiem tiek piedāvāta iespēja pieslēgties vajadzīgajam telekomunikāciju operatoram vai starpsavienojuma punktam.

Mēs esam gatavi meklēt un piedāvāt visatbilstošāko risinājumu uzņēmumu individuālajām situācijām, kā arī sniegt augstas kvalitātes un konkurētspējīgus telekomunikāciju risinājumus atbilstoši klienta vajadzībām. 

Personas datu apstrāde         Sīkdatņu politka      © AS "Latvenergo" mājas lapas satura kopēšana un pārpublicēšana komerciālos nolūkos ir aizliegta. Citējot atsauce obligāta.