Klientu portāls elektrum.lv

HES interaktīvā tūre

Tūre ir virtuāls, vizuāli oriģināls un izzinošs ceļojums pa Daugavu, iepazīstot Rīgas, Ķeguma un Pļaviņu HES, kā arī uzzinot daudz interesanta par elektrības ražošanu hidroelektrostacijās un citām šai jomai saistītām lietām (zaļo enerģiju, zivju resursu atjaunošanu, palu specifiku, remontdarbiem ūdenskrātuvēs  u.c.)

Projekta galvenā ideja ir atraktīvi parādīt ražošanas procesu HES vienkāršotā veidā.

Tūrē apkopoti interesanti fakti un vizuālie materiāli foto un video formātā par Daugavas HES un par elektroenerģijas ražošanu hidroelektrostacijās kopumā.

Iespējams pašiem virtuāli apmeklēt AS „Latvenergo” Daugavas HES ar 3600 panorāmasfotogrāfiju palīdzību, apskatot ražošanas objektus gan no ārpuses, gan, ielūkojoties interjerā.

Tāpat var aplūkot visus Daugavas HES šķērsgriezumā ar interaktīviem elementiem, lai saprastu pamatlietas, no kurām sastāv un kā funkcionē HES, kā arī animācijā uzzināt par Daugavas HES un to nozīmi Latvijā un reģionā.

Bet ko nu vairāk stāstīt – piedāvājam doties interaktīvajā tūrē pašiem – apmeklē Latvenergo koncerna mājaslapu  www.latvenergo.lv/hesture !

Personas datu apstrāde         Sīkdatņu politka      © AS "Latvenergo" mājas lapas satura kopēšana un pārpublicēšana komerciālos nolūkos ir aizliegta. Citējot atsauce obligāta.