Klientu portāls elektrum.lv

Latvenergo koncerna vadības organizatoriskā struktūra

Latvenergo koncerns ir lielākais energoapgādes pakalpojumu sniedzējs Baltijā, un tā struktūru veido komercsabiedrību  kopums, kurā izšķirošā ietekme ir AS ”Latvenergo”.

Latvenergo koncernā ietilpst mātessabiedrība AS "Latvenergo", kas nodarbojas ar elektroenerģijas un siltumenerģijas ražošanu un tirdzniecību, kā arī dabasgāzes tirdzniecību, un sešas meitassabiedrības. AS "Latvijas elektriskie tīkli" veic pārvades sistēmas aktīvu pārvaldību, savukārt AS "Sadales tīkls" nodrošina elektroenerģijas piegādi līdz katram klientam. Elektrum Eesti OÜ nodarbojas ar elektroenerģijas un dabasgāzes tirdzniecību Igaunijā, un Elektrum Lietuva UAB – ar elektroenerģijas tirdzniecību Lietuvā. AS "Enerģijas publiskais tirgotājs" veic obligātā iepirkuma administrēšanu. SIA "Liepājas enerģija" (51% akciju) nodrošina  siltumenerģijas ražošanu un piegādes pakalpojumus Liepājas pilsētā.

AS "Latvenergo" ir līdzdalība arī  AS "Pirmais Slēgtais Pensiju Fonds" (46,3% akciju), kas nodarbojas ar pensiju plāna pārvaldīšanu, kā arī finanšu ieguldījums (0,005% akciju) AS "Rīgas siltums".

Informācija  par Latvenergo koncerna pārvaldību  atrodama sadaļā Investoriem/Korporatīvā pārvaldība.

Personas datu apstrāde         Sīkdatņu politka      © AS "Latvenergo" mājas lapas satura kopēšana un pārpublicēšana komerciālos nolūkos ir aizliegta. Citējot atsauce obligāta.