Klientu portāls elektrum.lv

Apbalvojumi

AS “Latvenergo” – 11 gadus vērtīgākais Latvijas uzņēmums

AS “Latvenergo” kopumā vienpadsmito reizi un desmito reizi pēc kārtas saņēmusi vērtīgākā uzņēmuma balvu Latvijas vērtīgāko uzņēmumu TOP 101.

Augstākais Ilgtspējas indeksa vērtējums – 97,2%

Jau sesto gadu pēc kārtas AS “Latvenergo” saņēmusi Ilgtspējas indeksa Platīna kategoriju un vienlaikus arī augstāko vērtējumu savas dalības vēsturē. Septīto reizi iegūts arī ģimenei draudzīga komersanta statuss. Koncerna meitassabiedrības AS “Sadales tīkls” un SIA “Liepājas enerģija” saņēmušas Zelta novērtējumu.

Septiņi apbalvojumi Latvijas uzņēmumu TOP500

AS “Latvenergo” 2018. gadā TOP 500 uzņēmumu konkurencē saņēmusi apbalvojumus kā vērtīgākais uzņēmums, lielākais valsts uzņēmums, lielākais EBITDA pelnītājs, pelnošākais uzņēmums, lielākais enerģētikas nozares uzņēmums, uzņēmums ar lielākajiem ilgtermiņa ieguldījumiem un lielākais UIN maksātājs.

Iekārotākais darba devējs

CV-Online Latvia aptaujā AS “Latvenergo” sesto gadu atzīta par TOP darba devēju ražošanas sektorā un par piekto populārāko darba devēju Latvijā. Fontes pētījumā AS “Latvenergo” atzīta arī par vienu no taisnīgākajiem atalgojuma maksātajiem.

Drošākais uzņēmuma autoparks

Konkursa “Drošākais uzņēmuma autoparks” Latvenergokoncerna vieglais autoparkssaņem Zelta apbalvojumu un AS “Sadales tīkls” speciālās tehnikas autoparks  – Sudraba apbalvojumu.

Atzinīgi novērtēts Latvenergo organizētais pirmais fizikas festivāls Latvijā

Pasākumu gada balvā festivāls saņēmis zelta novērtējumu kā 2018. gada labākais bērnu pasākums Latvijā un sudraba novērtējumu kā labākā pasākuma ideja. Konkursā Mi:t&links. Baltic Communication Awards 2019 iegūta otrā vieta kategorijā “Pasākuma sabiedriskās attiecības”. Baltic-Nordic Event Awards 2019. gada konkursā saņemts labākā festivāla apbalvojums.

Personas datu apstrāde         Sīkdatņu politka      © AS "Latvenergo" mājas lapas satura kopēšana un pārpublicēšana komerciālos nolūkos ir aizliegta. Citējot atsauce obligāta.