Klientu portāls elektrum.lv

Apbalvojumi

Desmito gadu Latvijas vērtīgākais uzņēmums

Jau desmito gadu AS "Latvenergo" ir atzīta par Latvijas vērtīgāko komercsabiedrību "Latvijas vērtīgāko uzņēmumu TOP 101", ko veido investīciju baņķieru sabiedrība "Prudentia" un birža Nasdaq Riga. Atbilstoši pētījumam AS "Latvenergo" vērtība 2017.gadā ir pieaugusi par 34% salīdzinājumā ar 2016.gadu. Pētījumā augstu novērtēta AS "Latvenergo” korporatīvā pārvaldība, caurskatāmība un atklātās informācijas kvalitāte (piešķirti 94 no 100 iespējamajiem punktiem).

"Baltijas vērtīgāko uzņēmumu TOP 10" AS "Latvenergo" ieņem trešo vietu.

Piekto gadu augstākais novērtējums Latvijas Ilgtspējas indeksā

AS "Latvenergo" 2017.gadā jau piekto gadu pēc kārtas saņem Latvijas Ilgtspējas indeksa Platīna (augstāko) kategoriju – uzņēmuma ilgtspējas novērtējumu atbilstoši starptautiskām prasībām visos korporatīvās sociālās atbildības virzienos. Ilgtspējas indeksā AS "Latvenergo" piedalās jau kopš 2010.gada.

Ilgtspējas nedēļā 2017.gada 31.maijā organizētās konferences "Atbildīgu ideju tirgus" ietvaros AS "Latvenergo" jau sesto gadu saņem arī Latvijas Republikas Labklājības ministrijas Apliecību par ģimenei draudzīga komersanta statusu, kas apliecina rūpes par darbinieku un klientu ģimenēm.

Savukārt AS "Sadales tīkls" 2017.gadā otro reizi piedalās "Ilgtspējas indeksā" un atkārtoti iegūst vienu no augstākajiem novērtējumiem – Zelta kategoriju. Par atbildību pret darbiniekiem, klientiem un viņu ģimenēm uzņēmums saņem arī Ģimenei draudzīga komersanta statusu. Arī SIA "Liepājas enerģija" 2017.gadā otro reizi piedalās "Ilgtspējas indeksā" un pirmo gadu iegūst Zelta kategoriju. Novērtējums apliecina uzņēmuma darbības atklātību, caurskatāmību un atbildīgu rīcību attiecībās ar klientiem, sadarbības partneriem un sabiedrību, kā arī attieksmē pret apkārtējo vidi.

Sesto gadu reputācijas līderpozīcija elektroenerģijas, gāzes un ūdens apgādes nozarē

SIA "Nords Porter Novelli", laikraksta "Dienas Bizness", Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) un sabiedriskās domas pētījumu centra SKDS organizētajā Latvijas uzņēmumu reputācijas topā AS "Latvenergo" sesto gadu pēc kārtas ieņem līdera pozīciju elektroenerģijas, gāzes un ūdens apgādes nozarē.

AS "Latvenergo" – TOP 500 Valsts uzņēmums, TOP 500 vērtīgākais uzņēmums, TOP 500 Pelnītājs, TOP 500 EBITDA pelnītājs

Laikraksta "Dienas Bizness", SIA "Lursoft IT" un LIAA organizētajā Latvijas lielāko, pelnošāko, stabilāko un rentablāko uzņēmumu godināšanas ceremonijā 2017.gada 15.novembrī AS "Latvenergo" saņem četrus īpašo nomināciju apbalvojumus  – "TOP 500 Valsts uzņēmums", "TOP 500 vērtīgākais uzņēmums", "TOP 500 Pelnītājs" un "TOP 500 EBITDA pelnītājs”. AS "Latvenergo" ir pirmajā vietā starp lielākajiem enerģētikas nozares uzņēmumiem pēc neto apgrozījuma 2016.gadā, kā arī uzņēmums ar lielākajiem ilgtermiņa ieguldījumiem 2016.gadā, kas apliecina spēju veikt apjomīgus ieguldījumus un piesaistīt ārējo finansējumu.

Mīlētākais darba devējs un mīlētākais zīmols

2017.gada septembrī DDB Consulting rīkotajā Latvijas mīlētāko zīmolu topā AS "Latvenergo" saņem novērtējumu – piektais Mīlētākais darba devējs. Savukārt AS "Latvenergo" elektroenerģijas tirdzniecības zīmols Elektrum ir sestais mīlētākais zīmols Latvijā. 

2017.gadā mīlētāko zīmolu topa ietvaros kopumā tika apskatīti 592 zīmoli 54 dažādās kategorijās. Zīmolu atlase pamatota uz 3 dažādiem faktoriem: zīmola vietu iepriekšējā gadā, pieejamo informāciju par tā mediju budžetu, kā arī uzņēmuma apgrozījuma un pārdošanas rādītājiem.

Ilggadēji iekārotākais darba devējs

Darba portāla CV Market aptaujā AS "Latvenergo" atzīta par 2017.gada iekārojamāko darba devēju Latvijā un saņem šādu apbalvojumu jau sesto gadu. CV Market aptauja norisinājās no 2018.gada 12.janvāra līdz 19.februārim, un atbildes tajā sniedza 1080 respondentu.

Savukārt "CV-Online Latvia" aptaujā AS "Latvenergo" jau piekto gadu novērtēta par TOP darba devēju ražošanas sektorā, kā arī par trešo populārāko darba devēju Latvijā. "CV-Online Latvia" aptauju "TOP darba devējs 2017" veica no 2017.gada 12.decembra līdz 2018.gada 24.janvārim. Aptaujā piedalījās 7000 respondentu no visas Latvijas. 

Personas datu apstrāde         Sīkdatņu politka      © AS "Latvenergo" mājas lapas satura kopēšana un pārpublicēšana komerciālos nolūkos ir aizliegta. Citējot atsauce obligāta.