Klientu portāls elektrum.lv

Prakses iespējas

AS "Latvenergo" katru gadu nodrošina prakses iespējas dažādu izglītības iestāžu audzēkņiem un studentiem. Tā, piemēram, pēdējos gados praktikantu skaits uzņēmumā pieaudzis ļoti būtiski. Par to priecīgi ir gan studenti, kuriem atrast prakses vietas nav nemaz tik viegli, gan lepojamies mēs paši, ka varam padalīties pieredzē un zināšanās ar topošajiem nozares speciālistiem!

Latvenergo darbinieki ir atsaucīgi un uzņemas paralēli saviem tiešajiem darba pienākumiem papildus apmācīt jaunos censoņus, tomēr nevienam ar varu iemācīt neko nevar, ja pats to nevēlas. Tādēļ gribētos atgādināt, ka apgūt praktiskas iemaņas ir jābūt vēlmei, nevis darbībai piespiedu kārtā jeb praksei „ķeksīša pēc”. Jo lielāku interesi, iniciatīvu jaunieši izrāda prakses laikā, jo vieglāk pēc tam tiem konkurēt darba tirgū. 

Lai pieteiktos praksei AS „Latvenergo” vai meitassabiedrībās (AS „Latvijas elektriskie tīkli”, AS „Sadales tīkls”), pieteikumu Tu vari aizpildīt šeit zemāk, vai arī sūtīt informāciju uz e-pasta adresi personals@latvenergo.lv

Pieteikums praksei jāsūta ne vēlāk kā 1 mēnesi pirms prakses sākuma. 

Ļoti priecājamies par abpusēju sadarbību un atsaucību!

Pieteikties praksei

© AS "Latvenergo" mājas lapas satura kopēšana un pārpublicēšana ir aizliegta.