Klientu portāls elektrum.lv

Elektrum elektroenerģijas un dabasgāzes produkti, kā arī pakalpojumi

Elektrum produkti veidoti atbilstoši dažādiem enerģijas patēriņiem un lietošanas paradumiem, lai jūs varētu izvēlēties sev piemērotāko.

Tā kā elektroenerģijas tirdzniecībā brīvajā tirgū krājam pieredzi jau kopš 2007. gada,  mums ir bijusi iespēja veltīt gan laiku, gan resursus jaunu produktu un piedāvājumu radīšanā, klientu apkalpošanas un ērtas norēķinu platformas attīstībā. Tas ļauj mums labāk izprast jūsu vēlmes un vajadzības un piedāvāt jums abpusēji visizdevīgāko sadarbības modeli. Aicinām atrast sev piemērotāko elektroenerģijas produktu! Skatīt vairāk!

Balstoties uzkrātajā pieredzē, kopš 2019. gada esam arī dabasgāzes tirgotājs, piedāvājot jums alternatīvu efektīvai saimniekošanai un vēl ērtākiem norēķiniem ikdienā. Skatīt vairāk!

Kļūt par mūsu klientu ir vienkārši un ērti! Pašapkalpošanās portālā elektrum.lv izvēlieties produktu un apstipriniet savu izvēli, elektroniski noslēdzot līgumu.

 

Ar gandrīz 80 gadu pieredzi elektroenerģijas ražošanā varam jums garantēt stabilitāti un drošību. Mēs lepojamies, ka esam viena no Eiropas Savienības valstīm, kas ievērojamu daļu elektroenerģijas saražo, izmantojot atjaunīgo energoresursu. Tas nozīmē, ka jūs, izvēloties Elektrum par savu tirgotāju, izvēlēsieties dabai draudzīgu enerģiju un turklāt atbalstīsiet mūsu valsts ekonomiku.

Saudzējiet savu enerģiju, paļaujieties uz mūsējo ar Elektrum piedāvātajiem pakalpojumiem

Pēdējā laikā aizvien populārāka kļūst iespēja ikvienam pašam būt par videi draudzīgas elektroenerģijas ražotāju, un šādu iespēju var izmantot arī mūsu klienti, iegādājoties Elektrum solārais saules paneļus un kolektorus. Tādējādi klienti ne vien samazina izmaksas par elektroenerģiju, bet arī iegūst neatkarību no svārstīgajām elektroenerģijas cenām un izdara ilgtermiņa ieguldījumu savai un bērnu nākotnei. Skatīt vairāk!

Klientiem piedāvājam dzīvi padarīt vēl ērtāku un drošāku, turklāt iegūstot vairāk brīva laika un mierīgāku sirdi ar Elektrum Viedās mājas ierīcēm. Tās iegādājoties, klienti var ne vien ekonomēt, regulējot apkuri un temperatūru mājoklī, bet arī gūt papildu komfortu, visas ierīces vadot ar lietotni savā viedtālrunī. Skatīt vairāk!

Mājoklī esošās ierīces piedāvājam apdrošināt pret iekšējo un ārējo elektrotīklu radītiem bojājumiem, klientam izvēloties produktu ar Elektrum Apdrošināts. Skatīt vairāk!

Personas datu apstrāde         Sīkdatņu politka      © AS "Latvenergo" mājas lapas satura kopēšana un pārpublicēšana komerciālos nolūkos ir aizliegta. Citējot atsauce obligāta.