Klientu portāls elektrum.lv

Elektrum produkti

Elektrum produkti veidoti atbilstoši dažādiem elektrības patēriņiem un lietošanas paradumiem, lai jūs varētu izvēlēties sev piemērotāko produktu.

Pateicoties mūsu pieredzei elektroenerģijas tirdzniecībā brīvajā tirgū jau kopš 2007. gada,  mums ir bijusi iespēja veltīt gan laiku, gan resursus jaunu produktu  un piedāvājumu radīšanā, klientu apkalpošanas un ērtas norēķinu platformas attīstībā. Tas ļauj mums labāk izprast jūsu vēlmes un vajadzības un piedāvāt jums abpusēji visizdevīgāko sadarbības modeli.

Kļūt par mūsu klientu ir vienkārši! Pašapkalpošanās portālā elektrum.lv izvēlieties produktu un apstipriniet savu izvēli, elektroniski noslēdzot līgumu. Tik vienkārši un ērti!

Ar vairāk nekā 70 gadu pieredzi elektroenerģijas ražošanā varam jums garantēt stabilitāti un drošību. Mēs lepojamies, ka esam viena no Eiropas Savienības valstīm, kas ievērojamu daļu elektroenerģijas saražo, izmantojot atjaunīgos energoresursu. Tas nozīmē, ka jūs, izvēloties Elektrum par savu elektroenerģijas tirgotāju, izvēlēsieties dabai draudzīgu elektroenerģiju un turklāt atbalstīsiet mūsu valsts ekonomiku. 

Personas datu apstrāde         Sīkdatņu politka      © AS "Latvenergo" mājas lapas satura kopēšana un pārpublicēšana komerciālos nolūkos ir aizliegta. Citējot atsauce obligāta.