Klientu portāls elektrum.lv

Citi pakalpojumi

AS "Latvenergo" IT un telekomunikāciju pakalpojumi

Latvenergo IT&T piedāvājumā ietilpst  standarta piedāvājumi uzņēmumiem un kompleksie risinājumi, tādi kā ātrgaitas internets, IP televīzija, IP balss telefonija, video novērošanas sistēmas. Veicam arī dažādu pārraides kanālu ierīkošanu (tai skaitā optisko šķiedru kabeļu līniju izbūvi) līdz pat klienta atrašanās vietai. Spējam nodrošināt datu komunikācijas pakalpojumus Latvijā un Baltijā. Saviem esošajiem un potenciālajiem klientiem varam piedāvāt datu komunikācijas pakalpojumu nodrošinājumu arī Ziemeļu, Austrumu un Centrālajā Eiropā.

Vairāk informācijas par AS "Latvenergo" Telekomunikāciju pakalpojumiem

 

Testēšanas centrs

AS “Latvenergo” Vides un darba aizsardzības funkcijas Testēšanas centrs piedāvā akreditētas laboratorijas pakalpojumu transformatoru, turbīnu un citu veidu eļļu testēšanai, cietā, šķidrā vai gāzveida kurināmā testēšanai, ūdens paraugu ņemšanai un testēšanai, kā arī dūmgāzu paraugu ņemšanai un fizikāli ķīmiskai testēšanai.

Vairāk informācijas par Testēšanas centru.

Personas datu apstrāde         Sīkdatņu politka      © AS "Latvenergo" mājas lapas satura kopēšana un pārpublicēšana komerciālos nolūkos ir aizliegta. Citējot atsauce obligāta.