Klientu portāls elektrum.lv

Elektrum Energoefektivitātes centrs

Energoefektivitātes veicināšana ir viens no AS "Latvenergo" stratēģiskajiem virzieniem, tāpēc, rūpējoties par klientu izglītošanu un energoefektivitātes celšanu Latvijas iedzīvotāju vidū, 1997. gadā izveidots Energoefektivitātes centrs.

Elektrum Energoefektivitātes centra ilggadējā prakse un veiktie pētījumi apliecina, ka, pilnveidojot tikai energoresursu lietošanas paradumus, elektroenerģijas patēriņu ir iespējams samazināt vismaz par 10 %, vienlaikus nemazinot savu komforta līmeni.

Lai veidotu energoefektīvas, videi draudzīgas elektroenerģijas lietotāju iemaņas,sniedzam padomus par :

  • spuldžu izvēles kritērijiem,
  • telpu apsildes risinājumiem,
  • sadzīves elektroierīču efektīvu lietošanu,
  • jaunāko elektroierīču iegādi un izvēles parametriem,
  • garantēto un nepārtraukto elektroapgādi,
  • zibensaizsardzību un pārsprieguma aizsardzību,
  • elektrotransportu un tā uzlādes iespējām,
  • atjaunīgo energoresursu izmantošanu.

Kopš 2015. gada Elektrum Energoefektivitātes centrā ir ieviesta energopārvaldības sistēma atbilstoši starptautiskajam standartam, saņemot sertifikātu ISO 50001:2011. Centra speciālisti labprāt dalās ar gūto pieredzi energopārvaldības sistēmas izstrādē un ieviešanā.

Elektrum Energoefektivitātes centrs dažādām sabiedrības grupām bez maksas nodrošina izglītojošus pasākumus un tematiskos seminārus, kā arī ekskursijas centra speciālistu vadībā. Apskatei ir pieejamas dažādu nozaru sadarbības partneru ekspozīcijas un daudzveidīgas ierīces.

Elektrum Energoefektivitātes centra stāvvietā ikvienam ir iespēja bez maksas uzlādēt elektrotransportu, tādējādi sekmējot videi draudzīgu pārvietošanos. Pie centra ēkas ir novietots konteiners nolietoto elektroierīču savākšanai, savukārt Elektrum Energoefektivitātes centra telpās atrodas konteineri izlietoto bateriju un izdegušo spuldžu nodošanai. Centrs ir atvērts un pieejams arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. 

Aicinām iepazīties ar padomiem klientu portāla elektrum.lv sadaļā Energoefektivitāte, kā arī pieteikties ekskursijai Elektrum Energoefektivitātes centrā Jūrmalā, Jomas ielā 4!

Personas datu apstrāde         Sīkdatņu politka      © AS "Latvenergo" mājas lapas satura kopēšana un pārpublicēšana komerciālos nolūkos ir aizliegta. Citējot atsauce obligāta.