Klientu portāls elektrum.lv

Sāc karjeru Baltijas mēroga energoapgādes uzņēmumā jeb kā teorija izskatās praksē

Sapnis par darbavietu nozīmīgā, stabilā un pieredzes bagātā uzņēmumā, kas tendēts uz nepārtrauktu izaugsmi, var kļūt par īstenību. Aicinām skolēnus un studentus apmeklēt AS "Latvenergo" ražošanas objektus, Elektrum energoefektivitātes centru un Enerģētikas muzeju, un izvērtēt savas karjeras un nākotnes iespējas šajā nozarē.

Enerģētika ir augoša un ļoti svarīga saimniecības nozare, jo tā ir pamatā citu saimniecības nozaru attīstībai. Ekskursiju laikā būs iespēja izvērtēt darba tirgu enerģētikā un saprast šīs perspektīvās industrijas karjeras iespējas.

Apmeklējot AS "Latvenergo", jaunieši varēs ne tikai apskatīt ražotnes, iepazīties ar ražošanas procesu un tikties ar uzņēmuma pārstāvjiem un darbiniekiem, bet arī uzzināt jaunākās tendences nozarē, pieprasītākās profesijas un nepieciešamo izglītību/prasmes.

Ekskursijām var pieteikties visa gada garumā, tā ir bez maksas.

AS "Latvenergo" apmeklējuma laikā sniegsim atbildes uz tādiem jautājumiem, kas ikdienā liekas neizskaidrojami, bet veido izpratni par nozari - kādēļ TEC dēvē par termoelektrocentrāli, kāda viela plūst pa TEC caurulēm, vai AS "Latvenergo" ir darbs arī sievietēm, kādus darbus Pļaviņu HES veic ūdenslīdēji, kāpēc jātaupa elektroenerģija un vēl citi zināmāki un mazāk zināmi fakti.

Uz tikšanos!

Personas datu apstrāde         Sīkdatņu politka      © AS "Latvenergo" mājas lapas satura kopēšana un pārpublicēšana komerciālos nolūkos ir aizliegta. Citējot atsauce obligāta.