Klientu portāls elektrum.lv

Izstāde "Elektrība dara visu"

Izstāde veidota kā atskats 20. gadsimtā, iepazīstinot ar Latvijā mājsaimniecībās lietotajām elektroierīcēm, radot pilnīgāku priekšstatu par pagātni un atklājot stāstus par elektroenerģijas  daudzpusīgo izmantošanu.

Vai mēs atceramies pirmo ģimenē nopirkto televizoru, putekļu sūcēju, veļas mašīnu vai ledusskapi? Vai zinām, kā un kāpēc audzis elektroenerģijas patēriņš, un domājuši par to, kā agrāk brīdināja par drošību, darbojoties ar elektroierīcēm? Par to izstādē atgādina 20. gadsimta interesantākās mājsaimniecībās lietotās elektroierīces, unikāli priekšapmaksas elektroenerģijas skaitītāji, kuros kā telefona automātos kādreiz varēja iemest naudu un izmantot noteiktu elektrības apjomu, senas elektrības maksājumu kvītis un rēķini, daudzveidīgi plakāti, kuru vidū arī Latvijas ievērojamākā mākslinieka Jura Dimitera pēc Latvenergo pasūtījuma 90. gados veidotie elektrodrošības plakāti. 

Personas datu apstrāde         Sīkdatņu politka      © AS "Latvenergo" mājas lapas satura kopēšana un pārpublicēšana komerciālos nolūkos ir aizliegta. Citējot atsauce obligāta.