Klientu portāls elektrum.lv

Satiksmes ierobežojumi Rīgas HES un Ķeguma HES

05.12.2017.

Veicot autoceļu atjaunošanas remontdarbus, kā arī noritot Daugavas hidroelektrostaciju kaskādes rekonstrukcijai, uz vairākiem autoceļiem ir noteikti īslaicīgi satiksmes ierobežojumi. Transporta kustības ierobežojumi ir noteikti uz Rīgas HES un Ķeguma HES vai blakus esošajiem autoceļiem.Aicinām autobraucējus iepazīties ar informāciju un, plānojot savu maršrutu, izvēlēties ērtāko apbraukšanas ceļu. Detalizēta informācija par plānotajiem satiksmes ierobežojumiem ir pieejama arī  www.lvceli.lv, kā arī sociālajos tīklos www.twitter.com, www.facebook.com.


1. Satiksmes ierobežojumi pār Ķeguma HES tiltu
Šobrīd turpinās Daugavas hidroelektrostaciju rekonstrukcija, kuras ietvaros notiek arī Ķeguma HES ūdens pārgāznes aizvaru nomaiņa, Darbu laikā ir noteikti  īslaicīgi transporta kustības slēgšanas ierobežojumi pār Ķeguma HES tiltu. Atbilstoši būvuzņēmumu prognozēm, minētos darbus plānots pabeigt decembra laikā.

Aktuālā informācija, vai tilts ir atvērts vai slēgts, ir apskatāma tiešsaistēkā arī redzama elektroniskajos tablo, kas ir izvietoti abpus Ķeguma HES tiltam. 

Satiksmes ierobežojumi uz Ķeguma HES tilta nav paredzēti 11.-17., 23.- 27., 30. un 31.decembrī, pārējos datumos ikdienas tilta īslaicīgie slēgšanas laiki nemainās.

Satiksmes autobusi un skolēnu autobusi kursēs saskaņā ar apstiprināto grafiku. Gājēju kustība pār tiltu netiks ierobežota. Apbraukšanas paredzēta šķērsojot Rīgas HES pa autoceļiem A5, P85 vai šķērsojot Pļaviņu HES pa autoceļiem P85, P87.  

Satiksmes organizācijas shēmu un tilta slēgšanas laikus ar Ķeguma novada pašvaldību, VAS “Latvijas Valsts ceļi” u.c. institūcijām saskaņo un īsteno būvuzņēmējs SIA “Latvijas Energoceltnieks”  un tā apakšuzņēmējs SIA “Tilts”.

Darbu pasūtītājs – AS “Latvenergo”.

 

2.Satiksmes ierobežojumi pār Rīgas HES tiltu
Rīgas apvedceļa A5 (Salaspils-Babīte) rekonstruētā posma un Rīgas HES tilta pieslēguma izbūves darbi.

Sezonālā darbu pārtraukuma laikā ierobežots braukšanas ātrums – 50 km/h.

Darbu pasūtītājs - VAS “Latvijas Valsts ceļi” un AS “Latvenergo”.

Ivita Bidere

AS “Latvenergo”
Preses sekretāre
Tālr.: 67728809; 29279158
ivita.bidere@latvenergo.lv

© AS "Latvenergo" mājas lapas satura kopēšana un pārpublicēšana ir aizliegta.