Klientu portāls elektrum.lv

Valsts atbalstam norēķiniem par elektroenerģiju portālā www.e-latvenergo.lv pieteikušās jau 6700 daudzbērnu ģimenes

09.01.2015.

Janvāra pirmajās piecās darba dienās jau 6700 daudzbērnu ģimenes portālā www.e-latvenergo.lv pieteikušās valsts atbalstam norēķiniem par elektroenerģiju.

AS „Latvenergo” aicina arī pārējās ģimenes, kuras atbilst daudzbērnu ģimenes statusam,  pieteikties atbalstam līdz 19.janvārim, lai varētu piemērot atbalstu par janvārī patērēto elektroenerģiju.

Ģimenes, kurās aug trīs vai vairāk nepilngadīgi bērni vai aizbilstamie, pēc pieteikšanās atbalstam  katru mēnesi par pirmajām 300 izlietotajām kilovatstundām (kWh) varēs norēķināties par cenu, kas atbilst pērnā gada Starta tarifam*, bet par pārējām – atbilstoši izvēlētajam Elektrum produktam. Lai saņemtu atbalstu, daudzbērnu ģimenēm ir jāaizpilda pieteikšanās forma, kas pieejama portālā www.e-latvenergo.lv, kā arī Latvenergo klientu apkalpošanas centros.

Piesakoties atbalstam, daudzbērnu ģimene var to pēc savas izvēles attiecināt uz jebkuru Latvenergo līgumu, kura ietvaros elektroenerģiju pārdod AS "Latvenergo”.

Tām daudzbērnu ģimenēm, kuras pieteiksies līdz 19.janvārim, līdz mēneša beigām nosūtīsim apstiprinājuma vēstuli uz pieteikumā norādīto e-pasta vai pasta adresi. Ja pieteikumā būs norādīts citas personas līguma numurs, tad apstiprinājuma vēstule tiks nosūtīta arī šai personai.

Likuma grozījumi nosaka, ka pārejas periodā 2015.gadā elektroenerģiju aizsargātajiem lietotājiem tirgos AS "Latvenergo". Savukārt no 2016.gada, aizsargātā lietotāja tirdzniecības pakalpojumu uz diviem gadiem nodrošinās konkursa kārtībā Ekonomikas ministrijas izvēlēts elektroenerģijas tirgotājs. Konkursa priekšmets būs aizsargātā lietotāja tirdzniecības pakalpojuma nodrošināšanas pienākums/saistības ar viszemāko valsts budžeta līdzfinansējumu. Aizsargātā lietotāja tirdzniecības pakalpojuma sniegšanas nosacījumus, finansēšanas apjomu un kārtību noteiks valdība.

* Šo cenu 2015.gadā veido elektroenerģija – 0,0131 EUR/kWh -  un attiecīgajā norēķinu periodā spēkā esošais tarifs par sistēmas pakalpojumiem, OIK un PVN likme. 

Sandra Vējiņa

AS “Latvenergo”
Komunikācijas projektu vadītāja
Tālr.: 67728816
sandra.vejina@latvenergo.lv

Personas datu apstrāde         Sīkdatņu politka      © AS "Latvenergo" mājas lapas satura kopēšana un pārpublicēšana komerciālos nolūkos ir aizliegta. Citējot atsauce obligāta.