Klientu portāls elektrum.lv

Mājsaimniecības jau izdara savu izvēli

23.10.2014.

Oktobrī AS „Latvenergo” sāka izsūtīt piedāvājumus mājsaimniecībām, un tos saņēmuši jau 300 000 klientu. Šobrīd pirmie vērojumi izvēlē liecina, ka cilvēki visvairāk akceptējuši produktu Elektrum Universālais.

AS „Latvenergo” oktobra sākumā uzsāka individuālu piedāvājumu nosūtīšanu katram savam klientam tā, lai katra mājsaimniecība piedāvājumu būtu saņēmusi līdz brīdim, kad jāpieņem lēmums – tātad līdz 15.decembrim. Klientu pusē ir novērota interese par viņiem atsūtītajiem piedāvājumiem, un jau šobrīd tiek akceptēti Elektrum produkti. Produktam Elektrum Universālais nav gan īpaši jāpiesakās, taču cilvēki visbiežāk  akceptējuši tieši šo produktu. Otrs populārākais ir Elektrum Izdevīgais 200+.

Tie klienti, kuri vēlas iepazīties ar AS „Latvenergo” elektroenerģijas produktu piedāvājumiem ātrāk, t.i., negaidot atsūtīto piedāvājumu, ir laipni aicināti apmeklēt klientu pašapkalpošanās portālu www.e-latvenergo.lv un izdarīt savu izvēli jau laicīgi, negaidot pēdējo brīdi.  Portālā ir redzams katra klienta vēsturiskais patēriņš, un tam atbilstoši ir iespējams izkalkulēt, kas ir izdevīgs konkrētajam klientam, paskatīties, kurš norēķinu veids ir piemērotākais, kā arī izdarīto izvēli apstiprināt.

AS „Latvenergo” Mārketinga un klientu apkalpošanas direktore Solvita Linde: „Piedāvājums, ko nosūtām katram klientam, nav jāuzskata par nemaināmu un  obligātu,  tas ir piedāvājums, kurš aprēķināts, par pamatu izmantojot klienta vidējo vēsturisko patēriņu un norēķinu paradumus. Taču pēc savas izvēles klients var brīvi izvēlēties arī jebkuru citu no piedāvātajiem produktiem.”

Kaut arī 15. decembris ir datums, līdz kuram klientam jāizdara izvēle, bez elektroenerģijas nepaliks tie klienti, kas noteiktajā termiņā izvēli neizdarīs. Līdz brīdim, kamēr nebūs izvēlēts cits elektroenerģijas produkts, klients varēs iegādāties Elektrum Universālā produkta elektroenerģiju.

Latvijas mājsaimniecībām  AS „Latvenergo” piedāvā maksimāli vienkāršu saziņu un piedāvājuma izvēli. Ikvienu klientu uzrunājam personiskā vēstulē, kurā aprakstām klienta patēriņam piemērotāko piedāvājumu, kā arī Elektrum produktu cenu salīdzinājumu. Klientam atliks vien informēt mūs par savu izvēli, izmantojot klientu portālu e-latvenergo.lv, sms, e-pastu vai tālruni. Savukārt tiem, kas vēlēsies izmantot Elektrum Universālo produktu, nebūs nepieciešams par to pat īpaši paziņot. Universālais produkts varētu būt labākais risinājums klientiem ar nelielu elektroenerģijas patēriņu.

Ilvija Līvmane

AS “Latvenergo”
Komunikācijas projektu vadītāja
Tālr.: 67728815; 29335228
Ilvija.livmane@latvenergo.lv

Personas datu apstrāde         Sīkdatņu politka      © AS "Latvenergo" mājas lapas satura kopēšana un pārpublicēšana komerciālos nolūkos ir aizliegta. Citējot atsauce obligāta.