Klientu portāls elektrum.lv

AS „Latvenergo” dāvinājumu saņēmušas 10772 daudzbērnu ģimenes

29.08.2014.

AS „Latvenergo” atbalsta programma daudzbērnu ģimeņu vidū ir guvusi lielu atsaucību: šodien to saņēmušas jau 10772 ģimenes. Aktivitāte ir ļoti augsta un šajā nedēļā ir iesniegti 678 pieteikumi.

Lai pieteiktos atbalstam, iedzīvotāji izmanto visus pieejamos resursus: gan klientu pašapkalpošanās portālu e-latvenergo.lv, arī apmeklē AS „Latvenergo” Klientu apkalpošanas centrus. Visvairāk 85% pieteikumus aizpilda e-latvenergo.lv portālā, bet 15 % izmanto iespēju pieteikties Klientu apkalpošanas centros. AS „Latvenergo” ir novērojusi lielu ģimeņu aktivitāti un interesi par sociālo atbalstu elektroenerģijas patēriņam.

AS „Latvenergo” ir gandarīta par ģimeņu atsaucību. Pa pastu, sociālajos tīklos un e-pastos tiek sūtītas arī pateicības no visiem Latvijas novadiem, kurās tiek novērtēta ērtā pieteikšanās un saņemtais dāvinājums elektroenerģijai.

2014. gadā AS „Latvenergo” sociālās atbalsta programmas ietvaros paredzējusi  daudzbērnu ģimenēm (ģimenēm ar trīs un vairāk bērniem vecumā līdz 18 gadiem ieskaitot)  piešķirt atbalstu, kas atbilst 84,24 eiro, papildus kompensējot klientam 2400 kWh. Atbalstam var pieteikties līdz pat 2014. gada 31.decembrim.

Lai izvairītos no dažādām birokrātiskām formalitātēm, atbalstam var pieteikties arī tās ģimenes, kuras elektroenerģiju no AS „Latvenergo” pērk  nevis tieši, bet caur starpniekiem -  piemēram, norēķinās par patērēto elektrību ar namu apsaimniekotājiem vai dzīvokļu izīrētājiem un tamlīdzīgi. Tas nozīmē, ka, saņemot dāvinājumu, daudzbērnu ģimene var to pēc savas izvēles attiecināt uz jebkuru AS „Latvenergo” līgumu.

AS „Latvenergo” vēlas, lai sagatavotais  atbalsts  lieti noderētu daudzbērnu ģimenēm viņu ikdienas budžeta plānošanā, kas ir īpaši svarīgi rudens sākumā, bērniem sākot vai turpinot skolas gaitas.      

Ilvija Līvmane

AS “Latvenergo”
Komunikācijas projektu vadītāja
Tālr.: 67728815; 29335228
Ilvija.livmane@latvenergo.lv

Personas datu apstrāde         Sīkdatņu politka      © AS "Latvenergo" mājas lapas satura kopēšana un pārpublicēšana komerciālos nolūkos ir aizliegta. Citējot atsauce obligāta.