Klientu portāls elektrum.lv

AS „Latvenergo” atbalstu saņēmušas jau 5900 daudzbērnu ģimenes

21.08.2014.

AS „Latvenergo” 2014. gadā turpina sociālā atbalsta programmu ģimenēm ar trīs un vairāk bērniem, un šai projektā atbalstu  84.24 EUR vērtībā saņēmušas jau 5900 daudzbērnu ģimenes.

AS „Latvenergo” ir gandarīta, ka daudzbērnu ģimenes ir ļoti aktīvas un izmanto iespēju atbalstam ērti pieteikties  Latvenergo Klientu apkalpošanas portālā www.e-latvenergo.lv.

Solvita Linde, AS „Latvenergo” Mārketinga un klientu apkalpošanas direktore: „Ir pagājušās vairāk nekā 10 darba dienas kopš pieteikšanās sākuma, taču ģimeņu atsaucība jau šobrīd vērtējama ļoti liela. Pirmajā nedēļā vien atbalstam e-latvenergo.lv pieteicās teju 3000  ģimeņu, kas apliecina, ka elektroniskā pieteikšanās vairumam šo mājsaimniecību ir ērta un izdevīga. Kopš akcijas sākuma, esam jau saņēmuši daudzas pateicības no daudzbērnu ģimenēm, kas apliecina mūsu organizētās sociālā atbalsta aktivitātes nozīmīgumu un sniedz gandarījuma sajūtu.” ”

Atbilstoši aktuālajai situācijai, kurā klienti par elektroenerģiju norēķinās pēc Starta un Pamata tarifiem, dāvinājuma apjoms vienai daudzbērnu ģimenei ir aprēķināts starpība starp Starta un Pamata tarifu, papildus kompensējot klientam 2400 kWh, kas atbilst 84,24 eiro.

2014. gadā AS „Latvenergo” sociālās atbalsta programmas ietvaros paredzējusi  daudzbērnu ģimenēm (ģimenēm ar trīs un vairāk bērniem vecumā līdz 18 gadiem ieskaitot)  piešķirt atbalstu par kopējo summu 1,68 miljoni eiro. AS „Latvenergo” aicina daudzbērnu ģimenes izmantot šo iespēju un pieteikties līdz 2014.gada 31.decembrim. Pieteikties atbalsta saņemšanai var klientu portālā e-latvenergo vai AS „Latvenergo” klientu apkalpošanas centros.

Vēlamies pievērst uzmanību, ka šogad atbalstam var pieteikties arī ģimenes, kuras elektroenerģiju no AS „Latvenergo” pērk  caur starpniekiem - piemēram, norēķinās par patērēto elektrību ar namu apsaimniekotājiem vai izīrētājiem.  Saņemot dāvinājumu, daudzbērnu ģimene var to pēc savas izvēles attiecināt uz jebkuru AS „Latvenergo” līgumu.  

Ilvija Līvmane

AS “Latvenergo”
Komunikācijas projektu vadītāja
Tālr.: 67728815; 29335228
Ilvija.livmane@latvenergo.lv

Personas datu apstrāde         Sīkdatņu politka      © AS "Latvenergo" mājas lapas satura kopēšana un pārpublicēšana komerciālos nolūkos ir aizliegta. Citējot atsauce obligāta.