Klientu portāls elektrum.lv

Atjaunota satiksme uz Rīgas apvedceļa pie Rīgas HES

22.01.2019.

Vakar notikušais ceļu satiksmes negadījums uz galvenā valsts autoceļa A5 / Salaspils-Babīte Rīgas apvedceļa, kurā sadūrās divas kravas mašīnas un uz laiku tika slēgta satiksme, neietekmēja Rīgas HES operatīvo darbu. Notikuma vietā strādāja medicīnas, glābšanas un drošības dienesti, rīkojoties atbilstoši situācijai un attiecīgi to pārvaldot.

Ceļu satiksmes negadījums uz galvenā valsts autoceļa notika 21.janvārī plkst. 15.35, saduroties divām kravas mašīnām. Notikuma vietā nekavējoties ieradās Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta  un Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāvji, kā arī Militārā policija. Plkst. 15.45 Ceļu policija bloķēja satiksmi abos virzienos. Plkst. 19.35 tika evakuēta viena no sadursmē iesaistītajām kravas mašīnām, otra tiks evakuēta šīs dienas laikā. Transporta kustība pilnībā atjaunota plkst. 01.19 naktī.

Personas datu apstrāde         Sīkdatņu politka      © AS "Latvenergo" mājas lapas satura kopēšana un pārpublicēšana komerciālos nolūkos ir aizliegta. Citējot atsauce obligāta.