Klientu portāls elektrum.lv

Erudīcijas konkursa “FIZMIX Eksperiments” uzvarētāji noskaidroti pirmajā fizikas festivālā

12.05.2018.

Sirsnīgi sveicieni visiem fizikā gudrākajiem jauniešiem Latvijā, kuri piedalījās Latvenergo koncerna fizikas erudīcijas konkursā “FIZMIX Eksperiments” un arī pirmajā fizikas festivālā Latvijā. Šogad konkursa finālam kvalificējās rekordliels komandu skaits – 60 pamatskolas 8. un 9.klašu skolēnu komandas no visas Latvijas. Visas dienas garumā jaunieši risināja dažādas grūtības pakāpes uzdevumus, lai noskaidrotu, kuri ir gudrākie no gudrākajiem Rīgā, Rīgas reģionā, Kurzemes, Zemgales, Vidzemes, Latgales reģionā un visā Latvijā.

Visaugstāko sniegumu uzrādīja un ceļazīmi uz vasaras nometni nopelnīja sešas komandas, pa vienai no katra Latvijas reģiona un Rīgas pilsētas – komanda “Fizika” no Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas, “Āpši” no Siguldas Valsts ģimnāzijas, “Jumeits” no Gulbenes 2.vidusskolas, “Ceturtais Ņutona Likums” no Aizkraukles novada vidusskolas, “Venta” no Skrundas vidusskola un “Apaļā galda bruņinieki” no Daugavpils 3.vidusskolas. Sīvā cīņā uzvarētāju titulu ieguva Skrundas vidusskolas komanda “Venta”: skolotāja Inese Pickaine, komandas kapteinis Kārlis Dureika un dalībnieki – Rolands Folkheims, Ance Jegore, Ingus Danenbergs, Ērika Uļjanova.

Paldies visiem skolotājiem, skolēniem, mentoriem un partneriem par iesaistīšanos un lielisko sniegumu!

Personas datu apstrāde         Sīkdatņu politka      © AS "Latvenergo" mājas lapas satura kopēšana un pārpublicēšana komerciālos nolūkos ir aizliegta. Citējot atsauce obligāta.