Klientu portāls elektrum.lv

Lietuvā aizvadīts Baltijas enerģētikas forums

24.11.2017.

23. novembrī Baltijas enerģētikas nozares pārstāvji jau sesto reizi tiekas ikgadējā Baltijas enerģētikas forumā, lai pārspriestu nākotnes enerģētikas uzdevumus un izaicinājumus, kā arī rastu kopīgus reģionālos lēmumus. Pasākumā šogad piedalās vairāk nekā 200 valdības pārstāvji, enerģētikas uzņēmumu vadītāji, starptautiskie eksperti un investori no Baltijas (Lietuva, Latvija, Igaunija, Somija, Zviedrija, Polija).

Šī gada forums ir veltīts vairākiem  Baltijas reģionam būtiskiem tematiem, piemēram, elektroenerģijas tirgus sinhronizācijai, dabasgāzes tirgus attīstībai, atjaunojamo enerģijas avotu integrācijai un enerģētikas nozares konkurētspējai.

Ar savu pieredzi un skatījumu uz nozari forumā dalās augsta līmeņa eksperti, kā arī dažādu uzņēmumu vadītāji, starp kuriem ir Āris Žīgurs, AS “Latvenergo” valdes priekšsēdētājs, izpilddirektors, Gatis Ābele,  Latvijas Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas valdes loceklis, Andrzej KaczmarekPSE SA projektu izstrādes un ieguldījumu nodaļas vadītājs, Sandor Liive, bijušais Eesti energia izpilddirektors un Gridio dibinātājs, Erik Brandsma, Zviedrijas Enerģētikas aģentūras ģenerāldirektors, Catharina Sikow-Magny, Eiropas Komisijas Enerģētikas ģenerāldirektorāta tīklu un reģionālo iniciatīvu nodaļas vadītāja, Žygimantas Vaičiūnas, Lietuvas Republikas enerģētikas ministrs, Mikael Odenberg, bijušais Aizsardzības ministrs un Svenska kraftnät vadītājs, Juha HiekkalaFingrid Oyj Elektrības tirgus attīstības vadītājs, un citi.

Personas datu apstrāde         Sīkdatņu politka      © AS "Latvenergo" mājas lapas satura kopēšana un pārpublicēšana komerciālos nolūkos ir aizliegta. Citējot atsauce obligāta.