Klientu portāls elektrum.lv

Izsludina konkursu uz divām vakantām vietām AS "Sadales tīkls" valdē

05.12.2017.

Tiek izsludināts konkurss uz vakanto AS “Sadales tīkls” valdes priekšsēdētāja/ izpilddirektora, kā arī valdes locekļa/ attīstības direktora amata vietām.

Aicinām pieteikties kandidātus, kuru redzējums, pieredze, spējas un kompetence par prioritāru izvirza AS "Sadales tīkls" darbības pilnveidi  atbilstoši amata kandidātiem izvirzītajām prasībām (prasības amatu kandidātiem skatīt pielikumā).

AS "Sadales tīkls" amata kandidātu atlasē mūsu sadarbības partneris ir personāla atlases uzņēmums Amrop, kurš veiks sākotnējo kandidātu atlasi un novērtēšanu. Interesentus lūdzam pieteikties konkursā, nosūtot CV un motivētu pieteikumu, iekļaujot informāciju par atbilstību sludinājumā norādītajām prasībām, ar norādi AS "Sadales tīkls" valdes priekšsēdētāja vai valdes locekļa amata konkursam elektroniski uz e-pasta adresi riga@amrop.com līdz 2017. gada 15. decembrim (ieskaitot).

 

AS "Sadales tīkls” ir elektrotīkla uzturētājs un attīstītājs Latvijā, kas nodrošina elektroenerģijas piegādi vairāk nekā vienam miljonam klientu objektu, nodrošinot sadales elektrotīklu ekspluatāciju, atjaunošanu un plānveida attīstību, elektroenerģijas izlietošanas uzraudzību, zudumu samazināšanas pasākumus un elektroenerģijas uzskaiti, kā arī veicot jaunu pieslēgumu izveidi.

AS "Sadales tīkls" vīzija – kļūt par vienu no labākajiem Eiropas sadales sistēmas operatoriem pakalpojumu kvalitātes, klientu apkalpošanas un tehniskās kompetences jomās.

AS "Sadales tīkls" ietilpst Latvenergo koncernā un ir AS "Latvenergo" meitassabiedrība. 

Personas datu apstrāde         Sīkdatņu politka      © AS "Latvenergo" mājas lapas satura kopēšana un pārpublicēšana komerciālos nolūkos ir aizliegta. Citējot atsauce obligāta.