Klientu portāls elektrum.lv

Lēmumos par ziedojumiem AS “Latvenergo” sadarbosies ar nozares ekspertiem

23.10.2017.

Lai paplašinātu sadarbību ar ieinteresētajām pusēm un iesaistītu ziedošanas lēmumu pieņemšanā attiecīgo jomu ekspertus, turpmāk AS "Latvenergo" finanšu līdzekļus kultūras un sociālajā jomā ziedos caur sadarbības organizāciju administrētiem projektu konkursiem.

Par AS “Latvenergo” sadarbības partneri kultūras jomā izvēlēts publisks nodibinājums “Valsts kultūrkapitāla fonds” (VKKF) un sociālajā jomā nodibinājums “Fonds "Ziedot.lv"" (Ziedot.lv). Izvēle izdarīta, izvērtējot organizāciju pieredzi projektu konkursu administrēšanā, administratīvo kapacitāti, darbības mērogu, atpazīstamību un reputāciju, un sabiedriskā labuma organizācijas statusu.


AS "Latvenergo" atbalsts valsts mēroga kultūras pasākumiem
Pamatojoties uz AS "Latvenergo" un VKKF noslēgto Dāvinājuma līgumu, VKKF aicina juridiskas personas, kuru statūtos vai nolikumā kā pamatdarbības veids ir noteikta ar kultūru vai mākslu saistīta darbība, pieteikties atbalsta saņemšanai valsts mēroga kultūras pasākumiem.

Projektu konkursa "AS "Latvenergo" atbalsts valsts mēroga kultūras pasākumiem" kopējais budžets ir 150 000 EUR. Konkursa mērķis ir atbalstīt Latvijas kultūras procesam nozīmīgu pasākumu norisi, kas piesaista plašu mērķauditoriju un veicina Latvijas kultūrvides saglabāšanu un attīstību vietējā un starptautiskā kontekstā.

Projektu pieteikumus var iesniegt no 2017. gada 23. oktobra līdz 24. novembrim. Konkursa pieteikuma veidlapa un nolikums atrodami VKKF interneta vietnē.

Informatīvais seminārs
2017. gada 1. novembrī no 10:00 – 12:00 AS „Latvenergo” telpās Pulkveža Brieža ielā 12, Rīgā plānots informatīvs seminārs par projekta pieteikuma sagatavošanu. Pieteikšanās semināram  interneta vietnē, līdz 2017. gada 30. oktobrim (ieskaitot).


AS "Latvenergo" atbalsts sociālās palīdzības veicināšanai
Pamatojoties uz AS "Latvenergo" un Ziedot.lv noslēgto Dāvinājuma līgumu, Ziedot.lv izsludina pieteikšanos biedrībām un nodibinājumiem atbalsta saņemšanai sociālās jomas projektiem.

Projektu konkursā "AS "Latvenergo" atbalsts sociālās palīdzības veicināšanai" pieejami 150 000 EUR šādās jomās:

  • palīdzība bērniem un pieaugušajiem ar īpašām vajadzībām;
  • palīdzība sociāli mazaizsargātām sabiedrības grupām.

Projektu pieteikumus var iesniegt no 2017. gada 23. oktobra līdz 21. novembrim. Konkursa pieteikuma veidlapa un nolikums atrodami nodibinājuma Ziedot.lv interneta vietnē.

Informatīvais seminārs
2017. gada 1. novembrī no 13:00 – 15:00 AS „Latvenergo” telpās Pulkveža Brieža ielā 12, Rīgā plānots informatīvs seminārs par projekta pieteikuma sagatavošanu. Pieteikšanās semināram interneta vietnē, līdz 2017. gada 30. oktobrim (ieskaitot).


AS "Latvenergo" atbildīga biznesa prakse
AS "Latvenergo" ir atbildīgas uzņēmējdarbības līderis Baltijas valstīs, kurš ievēro starptautiskas un vietējas korporatīvās pārvaldības vadlīnijas, atbilstoši Globālās ziņošanas iniciatīvas (GRI) vadlīnijām no 2009. gada izstrādā ilgtspējas pārskatu, piedalās Ilgtspējas indeksā kopš tā izveides 2010. gadā, īsteno sociālās atbildības standartā (ISO 26000) noteiktos principus, kā arī iesaista ieinteresētās puses AS "Latvenergo" stratēģijas izstrādē un ikdienas darbā.

AS "Latvenergo" atbildīga biznesa praksi apliecina vairāki apbalvojumi:

  • jau desmito gadu Latvijas vērtīgākais uzņēmums;
  • pirmais uzņēmums Baltijas valstīs, kas saņem apbalvojumu "Labākās investoru attiecības Baltijas Parāda vērtspapīru tirgū";
  • 2017. gadā piekto gadu pēc kārtas saņem platīna (augstāko) novērtējumu "Ilgtspējas indeksā" – komercsabiedrības ilgtspējas novērtējumā atbilstoši starptautiskām prasībām visos korporatīvās sociālās atbildības virzienos;
  • 2017. gada "Uzņēmumu reputācijas topā" sesto gadu pēc kārtas līdera pozīcija elektroenerģijas, gāzes un ūdens apgādes nozarē;
  • vairāku personāla atlases komersantu pētījumos pēdējo gadu laikā atzīta par iekārotāko darba devēju Latvijā. 

Ivita Bidere

AS “Latvenergo”
Preses sekretāre
Tālr.: 67728809; 29279158
ivita.bidere@latvenergo.lv

Personas datu apstrāde         Sīkdatņu politka      © AS "Latvenergo" mājas lapas satura kopēšana un pārpublicēšana komerciālos nolūkos ir aizliegta. Citējot atsauce obligāta.