Klientu portāls elektrum.lv

Apbalvo mācību priekšmetu olimpiāžu dalībniekus

04.10.2017.

Šodien Rīgas pilī notika mācību priekšmetu olimpiāžu medaļu ieguvēju apbalvošanas ceremonija, kurā laureātus sveica Valsts prezidents Raimonds Vējonis. Starp viņiem bija arī 48. Starptautiskās fizikas olimpiādes laureāti - Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas absolvents Reinis Irmejs (sudraba medaļa), Ingvars Vitenburgs no Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas (bronzas medaļa) un Aleksejs Jeļisejevs no Puškina liceja (bronzas medaļa), kurus Latvenergo koncerna vārdā sveica Āris Žīgurs, AS “Latvenergo” valdes priekšsēdētājs.

Papildus saņemtajai balvai Ā.Žīgurs aicināja jauniešus ciemoties Latvenergo, “jo tieši mūsu koncerns ar savām spēkstacijām un infrastruktūru ir dabaszinību dabiska darbnīca. Mūsu hidroelektrostacijās un termoelektrostacijās iespējams vērot fizikas teorētisko pārnesi praksē. Tā ir pasaule, kurā smelties iedvesmu un dalīties tajā ar citiem.”

48. starptautiskā fizikas olimpiāde,  kurā piedalījās 400 dalībnieku no 86 valstīm, no 16. līdz 23. jūlijam notika Indonēzijā. Latviju tajā pārstāvēja piecu skolēnu un divu mentoru komanda. Dalību starptautiskajā olimpiādē atbalstīja AS "Latvenergo”.

Atbalsts zinātnei un izglītībai ir viens no Latvenergo koncerna Korporatīvās sociālās atbildības politikā noteiktajiem atbalsta virzieniem, un tā galvenie mērķi ir atbalstīt jauniešu izcilību eksakto zinātņu jomā un veicināt jauniešu interesi par eksaktajiem mācību priekšmetiem un inženiertehniskajām profesijām.

Ivita Bidere

AS “Latvenergo”
Preses sekretāre
Tālr.: 67728809; 29279158
ivita.bidere@latvenergo.lv

Personas datu apstrāde         Sīkdatņu politka      © AS "Latvenergo" mājas lapas satura kopēšana un pārpublicēšana komerciālos nolūkos ir aizliegta. Citējot atsauce obligāta.