Klientu portāls elektrum.lv

Latvenergo panākumi Latvijas mīlētāko zīmolu topā

29.09.2017.

Vakar, 28.septembrī, DDB Consulting rīkotajā Latvijas mīlētāko zīmolu topā Latvenergo ir pārstāvēts divkārt – esot gan starp mīlētākajiem darba devējiem, gan mīlētākajiem zīmoliem kopumā.

Sestais Mīlētākais zīmols Latvijā ir elektroenerģijas tirdzniecības zīmols Elektrum. “Tieši septembrī atzīmējam savu piecu gadu jubileju, taču aktīva zīmola komunikācija sākās tikai nesen, 2015. gadā. Tādēļ esam gandarīti, ka klientiem ir svarīga tā personiskā attieksme, par kuru esam domājuši jau zīmola izveides pirmsākumos, uzsvaru liekot uz vērtībām, kas lietotājiem Elektrum padarītu par ērtu, draudzīgu un uzticamu. Esam lepni, ka, neskatoties uz arvien augošo konkurenci, tieši mūsu pakalpojumi ir tie, kurus ieviešam pirmie no tirgotājiem un tādējādi vienmēr esam soli priekšā konkurentiem,” ar panākumiem lepojas Solvita Linde, AS “Latvenergo” Mārketinga un klientu apkalpošanas direktore.

Līdz ar šo atzinību Latvenergo ir gods būt arī starp Mīlētākajiem darba devējiem, ieņemot piekto vietu. “To var panākt tikai ar vienu – ar tādas atbildīgas darba vides izveidi, kas darbinieku motivē gan profesionāli, gan personiski. Katram ir svarīgi attīstīties, no tā ieguvējs nav tikai darba devējs vai darba ņēmējs, - ieguvēji ir abi un, vēl jo vairāk, ieguvēja ir sabiedrība. Varam lepoties, ka uzņēmums ar teju 80 gadu vēsturi ir interesants visām paaudzēm, jo īpaši tiem, kuri vēl studē un plāno savas darba gaitas saistīt ar mums,” par to, kā ilgstoši būt starp TOP darba vietām, stāsta Inga Kola, AS “Latvenergo” Personāla vadības direktore.

Elektrum ir AS “Latvenergo” elektroenerģijas tirdzniecības zīmols ar vislielāko tirgus klientu skaitu Latvijā, kā arī klientiem Lietuvā un Igaunijā. Zīmols piedāvā ne tikai elektroenerģijas, bet arī dabasgāzes, energoefektivitātes, viedos un solāros pakalpojumus ar visplašākajām klientu apkalpošanas iespējām Latvijā.

Latvenergo koncerns ir viens no lielākajiem darba devējiem Latvijā un vadošais elektroenerģijas komersants Baltijas valstīs, ar aptuveno tirgus daļu 30% no kopējā Baltijas elektroenerģijas tirgus. Latvenergo koncernam ir sabalansēts videi draudzīgs ražošanas portfelis, ko galvenokārt veido hidroelektrostacijas un augsti efektīvas termoelektrostacijas. 

Ivita Bidere

AS “Latvenergo”
Preses sekretāre
Tālr.: 67728809; 29279158
ivita.bidere@latvenergo.lv

Personas datu apstrāde         Sīkdatņu politka      © AS "Latvenergo" mājas lapas satura kopēšana un pārpublicēšana komerciālos nolūkos ir aizliegta. Citējot atsauce obligāta.