Klientu portāls elektrum.lv

Izmaiņas AS “Latvenergo” meitassabiedrības Elektrum Eesti, OÜ valdes sastāvā

11.09.2017.

Sākot ar š.g. 11. septembri, Elektrum Eesti, OÜ valdes priekšsēdētāja pienākumus sāks pildīt Andrus Liivand, kurš līdz šim pildīja uzņēmuma Biznesa klientu pārdošanas daļasvadītāja pienākumus.

Savukārt līdzšinējais valdes priekšsēdētājs Uldis Mucinieks turpinās darbu  Elektrum Eesti, OÜ padomē.

Andrus iepriekšējā darba pieredze iekļauj TNT Express Worldwide EestiAS pārdošanas un mārketinga menedžera pienākumus, Officeday Estonia, OÜ pārdošanas un mārketinga direktora pienākumus.

Elektrum Eesti, OÜ valdes priekšsēdētājs Andrus koncentrēsies uz vēl lielāku Elektrum pozīciju stiprināšanu Igaunijā: "Jau šobrīd Elektrum ir stabils un otrs lielākais elektroenerģijas tirgotājs Igaunijā. Esam daļa no Baltijā lielākā elektroenerģijas mazumtirdzniecības uzņēmuma – Latvenergo. Gan mūsu jau esošajiem uzticamajiem un lojālajiem klientiem, gan arī jaunajiem varu apsolīt, ka turpināsim attīstīties un pilnveidot mūsu pakalpojumu klāstu nākotnē, lai nodrošinātu viņiem lielāko pievienoto vērtību Igaunijas elektronerģijas tirgū."

Elektrum Eesti, OÜ unElektrum Lietuva, UAB ir AS „Latvenergo” 100% piederoši meitas uzņēmumi, kas nodarbojas ar elektroenerģijas pārdošanu Lietuvā un Igaunijā.

Latvenergo koncerns ir vadošais elektroenerģijas komersants Baltijas valstīs, ar aptuveno tirgus daļu 30% no kopējā Baltijas elektroenerģijas tirgus. Ārpus Latvijas pārdotās elektroenerģijas apjoms veido gandrīz 1/3 no kopējā mazumtirdzniecībā pārdotā elektroenerģijas apjoma un ir par 20% vairāk nekā konkurējošo elektroenerģijas tirgotāju pārdošanas apjoms Latvijā.

Personas datu apstrāde         Sīkdatņu politka      © AS "Latvenergo" mājas lapas satura kopēšana un pārpublicēšana komerciālos nolūkos ir aizliegta. Citējot atsauce obligāta.