Klientu portāls elektrum.lv

Elektrum komanda piesaka dalību 27. Vienības velobraucienā

02.08.2017.

Šodien, 2.augustā, dalību Latvijas riteņbraucēju 27. Vienības velobraucienā pieteica Elektrum komanda, apvienojot AS “Latvenergo”, AS “Latvijas elektriskie tīkli” un AS “Enerģijas publiskais tirgotājs” velobraucējus. 

2017. gadā Elektrum komandas sauklis ir “Vairo draudzīgu enerģiju” un tajā startēs vairāk nekā 150 dalībnieku. Kopš 2009. gada AS “Latvenergo” piedalīsies  Vienības braucienā jau astoto reizi. Uzņēmuma darbinieki vienmēr ir bijuši starp lielākajām un plašāk pārstāvētajām komandām, apliecinot savu sportisko garu un zaļo domāšanu, jo daudzi koncerna darbinieki ar divriteni pārvietojas arī ikdienā. Elektrum arī šogad  pasniegs speciālbalvu Enerģiskākais braucējs.

Jānis Kirkovalds, AS “Latvijas elektriskie tīkli” Attīstības direktors: “Vienības velobrauciens ir tradīcijām bagāts sporta entuziastu pasākumus, kas ik gadu pulcē tūkstošiem dalībnieku. Kopējā gaisotne vienmēr ir pacilājoša, draudzīgas un pozitīvas enerģijas piepildīta. Tādēļ ir liels gandarījums, ka Elektrum komanda startē ar saukli “Vairo draudzīgu enerģiju”. Mums ir patiess prieks un lepnums būt daļai no 27. Vienības velobrauciena kuplā riteņbraucēju pulka. “

Elektrum un Vienības velobraucienam ir kopīga vērtību enerģija – tā ietver dzīvīgumu, aktivitāti, pozitīvismu, personisku prieku un gandarījumu. Šajā dienā  emocijas no sportiskās enerģijas plūsmas gūst gan lieli, gan mazi, kā arī tuvo cilvēku atbalsts ir jūtams ik uz soļa.

Pārskatot iepriekšējo gadu AS “Latvenergo” komandas dalību Vienības braucienos, komanda vienmēr ir bijuši plaši pārstāvēta un 2013.gadā dalībnieku skaits bija 332.  Divas reizes 2011. un 2012. gadā  AS “Latvenergo” komandas apbalvoja kā skaitliski lielākās Vienības velobraucienā. 

 

 

Ilvija Līvmane

AS “Latvenergo”
Komunikācijas projektu vadītāja
Tālr.: 67728815; 29335228
Ilvija.livmane@latvenergo.lv

© AS "Latvenergo" mājas lapas satura kopēšana un pārpublicēšana ir aizliegta.