Klientu portāls elektrum.lv

Elektrum solārais – vēl viens solis tuvāk zaļās enerģijas izmantošanai

01.08.2017.

Šovasar Elektrum, domājot par savu klientu ērtībām un vajadzībām, tirgū ievieš jau otro pakalpojumu mājsaimniecību segmentam – Elektrum solārais. Tā ir iespēja klientiem savā īpašumā uzstādīt saules paneļus, lai vismaz 25 gadus ražotu un lietotu zaļu elektroenerģiju, kā arī palielinātu neatkarību no svārstīgajām elektroenerģijas cenām.

“Elektrum saviem klientiem piedāvā daudzpusīgu produktu un pakalpojumu klāstu, starp tiem ir gan elektroenerģijas, gan dabasgāzes tirdzniecība, papildus nodrošinām energorisku apdrošināšanu, energomonitoringu, Elektrum Viedās mājas pakalpojumus savos mājokļos. Un šobrīd esam gājuši vēl tālāk attīstībā, piedāvājot gudru un modernu pakalpojumu Elektrum solārais. Tā ir iespēja lietot patstāvīgi saražotu elektroenerģiju, izmantojot saules gaismu,“ saka  Uldis Mucinieks, AS “Latvenergo” Elektroenerģijas pārdošanas funkcijas direktors, “Jau vairākus gadus Latvenergo tirdzniecībai Baltijā izmanto zīmolu Elektrum. Gūtā tirgotāja pieredze ļauj izprast klientu vēlmes un pielāgoties tām, piedāvāt modernus un inovatīvus risinājumus. Jaunu pakalpojumu ieviešana mūs virza uz priekšu, un šis process turpināsies.”

Klientiem, iegādājoties Elektrum solārais, uz mājas jumta vai īpašumā uz zemes tiek uzstādīti saules paneļi, kas pieslēgti kopējam elektropārvades tīklam. Tie ražo elektroenerģiju, ko klienti var izmantot pašpatēriņam vai nodot tīklā atbilstoši neto norēķinu veidam. Tas nozīmē, ka tīklā nodoto elektroenerģiju klients var izmantot gada laikā, attiecīgi par to nemaksājot elektroenerģijas maksu.

Elektrum solārais ietvaros klientiem tiek uzstādīti augstas kvalitātes polikristāliskie saules paneļi, kas elektroenerģiju ražo pat lietainā un mākoņainā laikā. Saules paneļus klientiem uzstāda sadarbības partneris SIA Sun Invest, kas iekārtas izstrādājis atbilstoši Latvijas klimatiskajiem apstākļiem. Tāpat klientam tiek nodrošināta palīdzība dokumentu saskaņošanas procesā ar iesaistītajām pusēm: Ekonomikas ministriju, AS “Sadales tīkls” un būvvaldi. Savam patēriņam izdevīgāko komplektu iespējams iegādāties uzreiz vai bezprocentu nomaksā līdz pat pieciem gadiem, ikmēneša maksājumu iekļaujot elektroenerģijas rēķinā.

Lai aizsargātu saules paneļus no iespējamiem zibens un pārsprieguma radītiem bojājumiem, klientiem tiek piedāvāti arī divi maksas papildpakalpojumi – zibensaizsardzības un pārspriegumaizsardzības sistēmu uzstādīšana. Citu bojājumu gadījumā saules paneļiem ir spēkā arī ražotāja garantija: 12 gadu garantija komplektā ietilpstošajiem saules paneļiem, 10 gadu garantija solārajam invertoram, kas paneļu saražoto līdzstrāvu pārveido uz mājsaimniecībā nepieciešamo maiņstrāvu, kā arī 2 gadu garantija montāžas darbiem.

Klientus, kas interesējas par saules paneļu uzstādīšanu savā īpašumā, aicinām pieteikties telefonkonsultācijai, aizpildot pieteikuma formu. Elektrum klientu konsultanti telefonsarunas laikā noteiks gan kopējās un ikmēneša izmaksas, gan elektroenerģijas daļas ietaupījumu, kā arī sagatavos individuālu piedāvājumu.

Elektrum solārais ir pirmais šāda veida pakalpojums privātpersonām. Vairāk informācijas par Elektrum solārais: www.elektrum.lv/solarais

Ilvija Līvmane

AS “Latvenergo”
Komunikācijas projektu vadītāja
Tālr.: 67728815; 29335228
Ilvija.livmane@latvenergo.lv

© AS "Latvenergo" mājas lapas satura kopēšana un pārpublicēšana ir aizliegta.