Klientu portāls elektrum.lv

Elektrum ievieš Viedās mājas produktu sadzīves iekārtu attālinātai vadībai

07.07.2017.

Elektrum paplašina biznesa segmentu, ieviešot tirgū produktu Elektrum Viedā māja, kas piedāvā jaunus risinājumus viedo tehnoloģiju izmantošanai ikdienā. Tas iekļauj pilnu tehnisko nodrošinājumu – viedtālruņa aplikāciju vadībai, bāzes staciju un viedās ierīces, kas ļauj attālināti vadīt sadzīves elektroiekārtas un optimizēt apkuri. Produkts tapis sadarbībā ar Draugiem Group uzņēmumu Istabai .

“Jauni patērētāju paradumi un prasības maina enerģētikas nozari visā pasaulē, attīstot jaunus biznesa virzienus. Viedo pakalpojumu nozare ir ar augstu izaugsmes perspektīvu, un tas nosaka likumsakarīgu Elektrum ienākšanu šajā segmentā, diversificējot pakalpojumu klāstu. Mēs piedāvājam produktu ar augstu pievienoto vērtību un tas ievērojami paplašina Latvijā pieejamo iespēju patērētājiem klāstu,” saka Uldis Mucinieks, AS “Latvenergo” Elektroenerģijas pārdošanas direktors, “Pasaule ir piedzīvojusi industrializācijas, digitalizācijas un viedizācijas laikmetu, kurā mēs patlaban dzīvojam. Jau tagad ir redzams, ka šo periodu nomainīs t.s. lietu internets un esam gandarīti, ka kopā ar Elektrum Viedo māju Latvijas iedzīvotāji tajā varēs spert platu soli.”

Elektrum Viedā māja ir viens no Latvijā radītiem inovatīviem risinājumiem - izveidots sadarbībā ar uzņēmumu SIA “Istabai”, izstrādājot mobilo aplikāciju un ražojot iekārtas. Elektrum Viedās mājas pamatprincipi ir vienkāršība un pieejamība, veidojot to lietotājiem maksimāli ērtu, piem., ar īpaši izveidoto aplikāciju. Produkts ir piemērots visiem patērētājiem -  Latvijā ir labi attīstīts interneta pārklājums un progresīvi tā lietotāji, jo 60% no lietotajiem tālruņiem valstī ir viedtālruņi. Tagad ar to palīdzību iespējams regulēt mājokļa temperatūru katrā istabā, ieslēgt vai izslēgt sadzīves elektroiekārtas.  

Elektrum Viedā māja sniedz jaunas energoefektivitātes iespējas mājoklī, ļaujot optimizēt izmaksas par apkuri, kā arī izmantot viedierīces dažādiem nolūkiem, piemēram, kontrolējot, cik ilgi bērni skatās televizoru, prombūtnes laikā drošības nolūkos ieslēdzot mājoklī apgaismojumu vai citas iekārtas, tā radot sajūtu, ka dzīvoklis nav atstāts tukšs u. tml.

Elektrum Viedās mājas risinājums iekļauj bāzes staciju, temperatūras sensoru, apkures regulatorus un viedās rozetes. Katrs klients mājas ierīču klāstu komplektē atbilstoši savām vajadzībām, prasībām un komforta līmenim.

Sadzīves elektroiekārtas, ko ar viedtālruņa aplikācijas palīdzību iespējams vadīt attālināti, ir galda lampas, nakts lampiņas, stāvlampas, ūdens sildītājs, ūdens sūknis, cirkulācijas sūknis, gludeklis, elektriskais dvieļu žāvētājs, jebkādas stand-by režīma iekārtas, Ziemassvētku eglītes lampiņas, spēļu konsoles utt. Lai novērstu patēriņu gaidīšanas režīmā vai ieslēgtu apkuri uz ierašanās laiku, u.c., ar viedtālruņa palīdzību ir iespējams savu elektrosaimniecību pārvaldīt attālināti ērtā laikā un vietā – ieslēgt, izslēgt rozetes, sekot līdzi elektroierīču patēriņam un regulēt temperatūru telpās.

Lai iegūtu vairāk informācijas par Elektrum Viedās mājas  produktu, pasūtītu to vai pieteiktos konsultācijai, aicinām klientus apmeklēt portālu elektrum.lv, kā arī sazināties ar klientu servisu pa tālruni 80200400.

Ivita Bidere

AS “Latvenergo”
Preses sekretāre
Tālr.: 67728809; 29279158
ivita.bidere@latvenergo.lv

© AS "Latvenergo" mājas lapas satura kopēšana un pārpublicēšana ir aizliegta.