Klientu portāls elektrum.lv

Elektrum Energoefektivitātes centra seminārā par ēku renovācijas risinājumiem

17.03.2017.

Elektrum Energoefektivitātes centrs šā gada 22. martā aicina uz izglītojošu bezmaksas semināru Jūrmalā, kurā centra sadarbības partneri stāstīs par savu pieredzi, īstenojot energoefektivitātes projektus daudzdzīvokļu ēkām.  Apsaimniekotāju interese par praktiskajām detaļām, kā organizēt mājas siltināšanu, kā izvēlēties pareizi jaunus logus un kādas mērierīces izvēlēties dažādu uzskaites datu nolasīšanai, ir  ļoti augsta.

Energoefektivitātes veicināšana ir viens no AS „Latvenergo” stratēģiskajiem virzieniem, tāpēc, rūpējoties par klientu izglītošanu un energoefektivitātes celšanu, uzņēmums īsteno dažādas programmas. Interesenti var apmeklēt izglītojošus seminārus, kas notiek reizi mēnesī un ikvienam ir pieejami bez maksas. Semināros piedāvātie temati ir saistīti ar Elektrum klientu iepriekš izteiktajām vēlmēm.         

Biruta Ģine, Elektrum Energoefektivitātes centra speciāliste: „Vairāku gadu pieredze izglītošanā par energoefektivitāti ir veicinājusi lietotāju iemaņas un rīcību, kā elektroenerģiju un citus resursus izmantot videi draudzīgāk. Mūsu sniegtie padomi un arī sadarbības partneru ieteikumi ir pārbaudīti, tādēļ esam arī ieinteresēti saņemt no klientiem savus praktiskos vērtējumus par elektroierīču lietošanu.”

2017. gada 22. marta semināra tematika būs saistoša daudzdzīvokļu namu apsaimniekotājiem, jo pasākums būs veltīts  energoefektīviem ēku renovācijas risinājumiem. Uzstāsies septiņi lektori, kas stāstīs par praktisko pieredzi daudzdzīvokļu ēku atjaunošanā, mērierīču nolasīšanas sistēmu skaitītājiem dzīvokļos un ēkās, par to, kā pareizi izvēlēties jaunus logus, tīrīt ventilācijas sistēmas, kā arī jaunākajām ugunsdrošības prasībām.

Turpinot pirms pāris gadiem iesākto tradīciju – rīkot Elektrum klientiem bezmaksas semināru par elektrotransportu, šā gada 26. aprīlī paredzēts seminārspar elektrotransportu un uzlādes infrastruktūras attīstību Latvijā. Seminārā būs iespēja uzzināt par elektroenerģijas izmantošanu transporta nozarē un vairāku uzņēmumu pieredzi elektrotransporta ekspluatācijā. Savukārt maija semināra tematika veltīta atjaunīgajiem energoresursiem.  

Semināri notiek Elektrum Energoefektivitātes centrā Jomas ielā 4, Jūrmalā. Pieteikties semināriem iespējams elektrum.lv/energoefektivitate, kā arī sadaļā „Semināru arhīvs” pieejami visi Elektrum Energoefektivitātes centra rīkotie semināri kopš 2012. gada.

Ilvija Līvmane

AS “Latvenergo”
Komunikācijas projektu vadītāja
Tālr.: 67728815; 29335228
Ilvija.livmane@latvenergo.lv

© AS "Latvenergo" mājas lapas satura kopēšana un pārpublicēšana ir aizliegta.