Klientu portāls elektrum.lv

Moody’s apstiprina AS “Latvenergo” kredītreitingu

16.02.2017.

Starptautiskā kredītreitingu aģentūra Moody’s atkārtoti ir apstiprinājusi AS “Latvenergo” kredītreitingu – Baa2, stabils. Saņemtais reitings apliecina, ka AS “Latvenergo” ir stabils un drošs aizņēmējs, nodrošinot iespējas piesaistīt aizņēmumus uz izdevīgiem nosacījumiem.

Apstiprinot AS “Latvenergo” kredītreitingu Baa2, stabils, Moody’s kā Latvenergo koncerna stiprās puses īpaši uzsver uzņēmuma spēcīgās pozīcijas vietējā tirgū, tā īpašumā esošās efektīvās un videi draudzīgās hidroelektrostacijas, regulēto sadales un pārvades segmenta darbību un labus finanšu rādītājus.

Starptautiskā kredītreitingu aģentūra Moody’s paredz, ka uzņēmumam arī turpmāk izdosies saglabāt pašreizējam kredītreitingam atbilstošu pozitīvu finansiālo profilu Latvijas elektroenerģijas tirgus turpmākas attīstības un izaugsmes apstākļos.

Saņemtais kredītreitings ir viens no koncerna sekmīgas darbības apliecinājumiem, ko piešķīrušas starptautiskas organizācijas. Pērn Moody’s piešķīra augstāko novērtējumu Latvenergo emitētajām zaļajām obligācijām, kā arī šogad tika saņemta Nasdaq balva par labākajām investoru attiecībām Baltijā. 

Ivita Bidere

AS “Latvenergo”
Preses sekretāre
Tālr.: 67728809; 29279158
ivita.bidere@latvenergo.lv

© AS "Latvenergo" mājas lapas satura kopēšana un pārpublicēšana ir aizliegta.