Klientu portāls elektrum.lv

Reputācijas TOP - augstākais novērtējums kā nozares līderim

28.05.2015.

AS „Latvenergo” šogad „Reputācijas topā” ieguvusi labāko reputāciju elektroenerģijas, gāzes un ūdensapgādes nozarē 2015. gadā.   

Eksperti uzskata, ka aizvadītajā gadā nozares TOP vērtējumu ietekmējis elektroenerģijas tirgus atvēršana mājsaimniecībām un atteikšanās no subsidētajiem tarifiem.

Andris Siksnis, AS „Latvenergo” Komunikācijas direktors:  „Elektroenerģijas cenu izmaiņas sabiedrībā atstāj rezonansi. Tādēļ, gluži kā pirms trim un pieciem gadiem, kad mainījās regulētie elektrības tarifi, arī liberalizējot mājsaimniecību elektrības tirgu, klienti pakalpojuma sadārdzināšanos asociē ar nozares redzamāko spēlētāju, un tas atspoguļojas arī reputācijas novērtējumā. Pozitīvi ir tas, ka pēc tirgus atvēršanas mājsaimniecībām absolūti lielākā mājsaimniecību daļa izvēlējās „Elektrum” produktu līniju, tādējādi akceptējot AS „Latvenergo” kā savu izvēli.”

Vērtējot atsevišķus faktorus, visaugstākais novērtējums AS „Latvenergo” dots kā „Labam darba devējam” – saskaņā ar iedzīvotāju un uzņēmēju vērtējumu „Reputācijas topā” sasniegta pirmā vieta starp 150 Latvijā populārākajiem uzņēmumiem.   

AS „Latvenergo” personālvadības direktore Inga Kola: „ Galvenie argumenti, kas tiek piedēvēti labam darba devējam, ir atbildība, stabilitāte un darbinieku izaugsmes iespējas. Taču es vēlētos pievienot vēl kādu dimensiju – un tā ir cieņa. Runa ir ne tikai par darba devēja cieņu pret darba ņēmējiem, bet par to, ka cieņa ir abpusēji svarīga.”

Vērtējot saziņu ar sabiedrību,  AS „Latvenergo” iekļuvusi 19. vietā, apsteidzot tādus spēcīgus zīmolus  kā Latvijas televīzija, Starptautiskā lidosta „Rīga”, „Dinamo Rīga”, u.c. 

Kopējā Latvijas uzņēmumu TOP 150 AS „Latvenergo” šogad ieņem 35. vietu, bet Latvijas uzņēmumu Reputācijas topā šogad uzvarējusi AS „Laima.”

 "Reputācijas topu" veido aģentūra "Nords Porter Novelli", sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS sadarbībā ar laikrakstu "Dienas Bizness" un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru. "Reputācijas topā" apkopota informācija par 150 uzņēmumu rezultātiem. "Reputācijas tops" pirmoreiz tika izveidots 2005.gadā. Topa metodoloģiju izstrādājusi "Nords Porter Novelli" sadarbībā ar Rīgas Ekonomikas augstskolas profesoru antropologu, bijušo izglītības un zinātnes ministru Robertu Ķīli. Topa mērķis ir veicināt sabiedrībai atbildīgas uzņēmējdarbības vides veidošanos Latvijā un ieviest jaunas mērauklas uzņēmumu darbības vērtēšanā.

  

Ivita Bidere

AS “Latvenergo”
Preses sekretāre
Tālr.: 67728809; 29279158
ivita.bidere@latvenergo.lv

Personas datu apstrāde         Sīkdatņu politka      © AS "Latvenergo" mājas lapas satura kopēšana un pārpublicēšana komerciālos nolūkos ir aizliegta. Citējot atsauce obligāta.