Klientu portāls elektrum.lv

Latvenergo izsludina Instagram fotokonkursu “Parādi, kas tev ir zaļā enerģija!”

09.06.2017.

 “Parādi, kas tev ir zaļā enerģija!” – tas ir Latvenergo organizēts fotokonkurss  vietnē Instagram, kur aicinām dalīties fotostāstos - kur un kā atrodat zaļo enerģiju. No savas puses arī stāstīsim un rādīsim, kur tā ir atrodama mūsu uzņēmuma ikdienā un procesos. Lai savstarpējās stāstu stāstīšanas un enerģijas apmaiņas process būtu aizraujošāks, konkursa noslēgumā 4 interesantāko fotogrāfijas autori tiks pie pievilcīgām balvām.

No 7.jūnija līdz 2. jūlijam aicinām ikvienu publicēt savā Instagram kontā fotogrāfijas ar īsu aprakstu, kas vēstī par to, kur un kā savā ikdienā saskatāt un atrodat zaļo enerģiju.  Lai fotostāsti pie mums nonāktu, nepieciešams pievienot tēmturi #zaļāenerģija. Visas konkursa fotogrāfijas varēs apskatīt Latvenergo Facebook sadaļā Zaļā enerģija.

Pēc mēnesi ilgas apmaiņas ar fotostāstiem, 4 interesantākās fotogrāfijas finālbalsojumam izvēlēties palīdzēs dabas draugs Māris Olte.  Ja iesūtītā fotogrāfija izvirzīta finālbalsojumam, tas nozīmē, ka balva jau ir rokā. Bet kāda? To noteiks Facebook lietotāju balsojums.

Lai konkursa balvas ir kā papildu aicinājums jaunu iedvesmas avotu atklāšanai:

  • ekskursija 2 personām “Pa Rūsiņa pēdām” no vesturiskiaktivs.lv Raiskumā;
  • iespēja iepazīt Ķemeru purva dabas bagātīgas  izzinošā pastaigā gida pavadībā 4 cilvēku grupā;
  • latviskās pirts rituāls pirtnieka Jura Batņas gādīgajās rokās no pirts skolas “Lielzemenes”
  • meditatīva pastaiga un atpūtas izjāde 2 personām no “Zirgzandales”.

Gaidām jūsu fotostāstus, un lai daudz enerģijas!

© AS "Latvenergo" mājas lapas satura kopēšana un pārpublicēšana ir aizliegta.