Klientu portāls e-latvenergo

Norēķini

Latvenergo saviem klientiem piedāvā dažādas norēķinu iespējas. Ikviens var izvēlēties sev ērtāko! 

Izlīdzinātais maksājums piemērots, ja Jums patīk kontrolēt un plānot savu budžetu – Jūs jau iepriekš zināsiet, cik daudz Jums būs jāmaksā par elektrību nākamos 12 mēnešus.

  • Nav jānodod skaitītāja rādījumi
  • Vienāda maksājuma summa katru mēnesi 
  • Jebkurā brīdī varēsiet  pamainīt maksājuma summu  - piemēram, ja prognozējat, ka turpmāk patērēsiet mazāk, ikmēneša summu varēsiet samazināt! 

Rēķins ir labākā izvēle tiem klientiem, kas vēlas maksāt tieši tik, cik patērē. Jūsu rēķins tiks izrakstīts par iepriekšējā mēnesī patērētajām kilovatstundām.  

  • Ir jānodod skaitītāja rādījumi līdz katra mēneša 3.datumam 
  • Rēķinu varat izvēlēties saņemt pa pastu, uz e-pastu (e-rēķins) vai SMS veidā uz Jūsu tālruņa numuru.
  • Ja nevēlaties gaidīt rēķinu dažas dienas, portālā varat izveidot momentrēķinu!

Dažādiem Elektrum elektroenerģijas produktiem var būt pieejams tikai Izlīdzinātais maksājums, vai tikai rēķins. Apskatiet savu norēķinu veidu un mainiet to portāla sadaļā Līgumi.  

Vēl janvāri, norēķinoties par decembrī patērēto elektroenerģiju, Latvenergo klienti var norēķināties arī pēc pašdeklarācijas metodes, proti, nolasīt skaitītāja rādījumus, aprēķināt savu patēriņu un pareizināt aprēķinātās kilovatstundas ar spēkā esošu tarifu, rezultātā iegūstot maksājuma summu. Ja vēlaties arī turpmāk norēķināties tikpat vienkārši, momentrēķins būs lieliska izvēle – tas darbojas tieši tāpat kā pašdeklarācijas norēķini

© AS "Latvenergo" mājas lapas satura kopēšana un pārpublicēšana ir aizliegta.