Klientu serviss 80 200 400

Par Energoefektivitātes centru

AS „Latvenergo” Energoefektivitātes centrs izveidots 1997. gadā. Tā darbības mērķis ir  veidot sabiedrībā izpratni par energoefektivitāti sadzīvē un ražošanā, sekmējot enerģijas un resursu taupīšanu un veidojot videi draudzīgākas elektroenerģijas lietotāju iemaņas. Energoefektivitātes veicināšana ir viens no Latvenergo stratēģiskiem virzieniem, tāpēc, palielinoties iedzīvotāju interesei par energoefektivitāti, 2009. gada oktobrī Energoefektivitātes centrs izvietots plašākās un ērtākās telpās, Jūrmalā, Jomas ielā 4.

Energoefektivitātes centrā ir plaša sadarbības partneru piedāvāto modernāko elektroiekārtu ekspozīcija. Sadarbībā ar šiem uzņēmumiem regulāri tiek rīkoti tematiskie semināri. Elektroierīces ir pieslēgtas elektrotīklam, ūdensvadam, kanalizācijai un tiek demonstrētas darbībā, lai darbinieki uzskatāmi varētu konsultēt, kā uzlabot savus elektroenerģijas lietošanas paradumus un līdz ar to – arī mājsaimniecības vai uzņēmuma izmaksas par elektroenerģijas patēriņu, vienlaikus nodrošinot augstu dzīves kvalitāti un komfortu.

Centra speciālisti bez maksas konsultē par elektroenerģijas drošu un efektīvu izmantošanu uzņēmējdarbībā un sadzīvē, par sprieguma kvalitātes un elektrodrošības risinājumiem uzņēmumos, jaunu pieslēgumu izveidi un slodzes palielināšanas iespējām, jaunākajām elektroiekārtām un to izvēles kritērijiem.

Pamatskolas vecuma bērniem tiek stāstīts par elektroenerģijas sniegto komfortu, ekonomiskumu un tehniskajām priekšrocībām. Savukārt bērnudārza audzēkņiem un skolēniem līdz 4. klasei - par elektrodrošību un lietām, kurām ir jāpievērš uzmanība izmantojot kādu elektrisko ierīci, lai pasargātu sevi un apkārtējos no elektrotraumām.

EEC  projektu vadītāji  bieži piedalās uzņēmumu, pašvaldību un mācību iestāžu semināros visā Latvijā, kā arī dažādās klientu dienās, lai stāstītu šo pasākumu dalībniekiem par energoefektivitāti.

Teritorijā pie centra ir novietots konteiners nolietoto elektroierīču savākšanai, savukārt Energoefektivitātes centra telpās atrodas konteineri izlietoto bateriju nodošanai un izdegušām energoefektīvām spuldzēm.

Pieteikt apmeklējumu

© AS "Latvenergo" mājas lapas satura kopēšana un pārpublicēšana ir aizliegta.