Klientu portāls elektrum.lv

Par Energoefektivitātes centru

Energoefektivitātes veicināšana ir viens no mūsu stratēģiskajiem virzieniem, tāpēc, rūpējoties par klientu izglītošanu un energoefektivitātes celšanu Latvijas iedzīvotāju vidū, AS "Latvenergo" 1997.gadā izveidoja Energoefektivitātes centru.

Energoefektivitātes centrs ir izvietots plašās un ērtās telpās – Jomas ielā 4, Jūrmalā, kā arī apmeklētājiem ir pieejama bezmaksas autostāvvieta.

Jāatzīmē, ka Energoefektivitātes centrs ir atvērts un pieejams arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, tā vēlreiz apliecinot mūs kā sociāli atbildīgu uzņēmumu. Centrā veikti telpu pielāgošanas darbi cilvēkiem ar kustību traucējumiem – izbūvēta ērta uzbrauktuve, kas pielāgota ratiņkrēslu izmēriem, kā arī ierīkota atbilstoša tualete un speciāls pacēlējs, kas atvieglos nokļūšanu otrā stāva semināru zālē.

Energoefektivitātes centra rīkotie pasākumi un izglītojošie semināri, ekspozīciju apskate, speciālistu sniegtās individuālās konsultācijas un ekskursijas ir bez maksas.

Centra speciālisti bez maksas konsultē par elektroenerģijas efektīvu izmantošanu sadzīvē un uzņēmējdarbībā, jaunākajām elektroierīcēm un to izvēles kritērijiem, kā arī sniedz praktiskus padomus.

Energoefektivitātes centrā var saņemt ne tikai bezmaksas energoefektivitātes konsultācijas, bet arī pieteikt kolektīvu ekskursiju centra speciālista vadībā. Apskatei ir pieejamas daudzveidīgas ierīces, kas ikdienā palīdzēs rūpēties par enerģijas taupīšanu.

Energoefektivitātes centrā atrodas sadarbības partneru modernāko elektroiekārtu ekspozīcijas no dažādām nozarēm, kuras demonstrējam darbībā, lai uzskatāmi konsultētu, kā uzlabot elektroenerģijas lietošanas paradumus un līdz ar to – arī mājsaimniecības vai uzņēmuma izmaksas par elektroenerģijas patēriņu, vienlaikus nodrošinot augstu dzīves kvalitāti un komfortu. 

Energoefektivitātes centrā regulāri notiek dažādi bezmaksas tematiskie semināri sadarbībā ar ekspozīciju veidojošajām firmām.

Teritorijā pie ēkas atrodas viens no elektromobiļu uzlādes punktiem, kurā 24h diennaktī ir pieejama bezmaksas uzlādes stacija elektrotransportam.

Pie Energoefektivitātes centra arī ir novietots konteiners nolietoto elektroierīču savākšanai, savukārt centra telpās atrodas konteineri izlietoto bateriju un izdegušo spuldžu nodošanai.

Konsultācijas par energoefektivitāti elektroniski: eec@elektrum.lv vai pa tālruni 67728567.

© AS "Latvenergo" mājas lapas satura kopēšana un pārpublicēšana ir aizliegta.