Klientu portāls elektrum.lv

Satiksmes ierobežojumi Rīgas HES un Ķeguma HES

09.06.2017.

Vasaras laikā, veicot autoceļu atjaunošanas remontdarbus, kā arī noritot Daugavas hidroelektrostaciju kaskādes rekonstrukcijai, uz vairākiem autoceļiem ir noteikti īslaicīgi satiksmes ierobežojumi. Transporta kustības ierobežojumi ir plānoti uz Rīgas HES un Ķeguma HES teritorijā vai blakus esošajiem autoceļiem.

Aicinām autobraucējus iepazīties ar informāciju un, plānojot savu maršrutu, izvēlēties ērtāko apbraukšanas ceļu. Detalizēta informācija par plānotajiem satiksmes ierobežojumiem ir pieejama arī www.lvceli.lv, kā arī sociālajos tīklos www.twitter.com, www.facebook.com.


1. Satiksmes ierobežojumi pār Ķeguma HES tiltu
No š.g. 20. aprīļa līdz novembrim iespējama īslaicīga transporta kustības slēgšana pār Ķeguma HES tiltu. Šobrīd turpinās Daugavas hidroelektrostaciju rekonstrukcija, kuras ietvaros notiek arī Ķeguma HES ūdens pārgāznes aizvaru nomaiņa.

Aktuālā informācija, vai tilts ir atvērts vai slēgts, ir apskatāma  tiešsaistē, kā arī redzama elektroniskajos tablo, kas ir izvietoti abpus Ķeguma HES tiltam. Ķeguma HES tilta slēgšanas grafiks laika periodam no 16. līdz 30.jūnijam apskatāms šeit.

Satiksmes autobusi un skolēnu autobusi kursēs saskaņā ar apstiprināto grafiku. Gājēju kustība pār tiltu netiks ierobežota. Apbraukšanas paredzēta šķērsojot Rīgas HES pa autoceļiem A5, P85 vai šķērsojot Pļaviņu HES pa autoceļiem P85, P87.  

Satiksmes organizācijas shēmu un tilta slēgšanas laikus ar Ķeguma novada pašvaldību, VAS “Latvijas Valsts ceļi” u.c. institūcijām saskaņo un īsteno būvuzņēmējs SIA “Latvijas Energoceltnieks”  un tā apakšuzņēmējs SIA “Tilts”.

Darbu pasūtītājs – AS “Latvenergo”.

 

2. Satiksmes ierobežojumi Ķeguma HES tilta labā krasta pieejā
12. jūnijā tiks uzsākta objekta "Ķeguma HES tilta brauktuves atjaunošanas un pieeju (autoceļa P8 posma no autoceļa A6 līdz autoceļam P85) segas rekonstrukcija” pirmā kārta: Ķeguma HES tilta labā krasta pieejas (autoceļa P8 posmā no autoceļa A6 līdz Ķeguma HES tiltam) rekonstrukcija. Prognozētais darbu noslēgums – 21.augusts.

No 12. jūnija līdz  3. jūlijam  ceļa posms no Ogres ielas krustojuma līdz krustojumam ar Skolas ielu un Liepu ielu būs slēgts. Satiksme tiks organizēta pa apbraucamo ceļu.

Darbu pasūtītājs - VAS “Latvijas Valsts ceļi”.

 

3.Satiksmes ierobežojumi uz valsts reģionālā autoceļa Rīgas HES – Jaunjelgava
No 5. jūnija līdz jūlija beigām notiek darbi objektā “Valsts reģionālais autoceļš P85 Rīgas HES – Jaunjelgava posma km 31,336 – 32,464 seguma atjaunošana”.

Remontdarbu laikā no 5. jūnija līdz jūlija beigām, saskaņā ar satiksmes organizācijas shēmu, iespējams ierobežots braukšanas ātrums un satiksmes organizācija pa vienu joslu, nepieciešamības gadījumā satiksmi organizēs satiksmes regulētājs.

Darbu pasūtītājs - VAS “Latvijas Valsts ceļi”.

 

4.Satiksmes ierobežojumi pār Rīgas HES tiltu
Rīgas apvedceļa A5 (Salaspils-Babīte) rekonstruētā posma un Rīgas HES tilta pieslēguma izbūves darbi.

No 19. maija līdz 22. jūlijam autotransporta satiksmes ierobežojumi pāri Rīgas HES tiltam -  satiksmes organizācija pa vienu braukšanas joslu, uzstādīti satiksmi regulējoši luksofori Rīgas HES tilta abās pusēs,  izvietoti ceļu satiksmes organizēšanas tehniskie līdzekļi.

Darbu pasūtītājs - VAS “Latvijas Valsts ceļi” un AS “Latvenergo”.

Ivita Bidere

AS “Latvenergo”
Preses sekretāre
Tālr.: 67728809; 29279158
ivita.bidere@latvenergo.lv

© AS "Latvenergo" mājas lapas satura kopēšana un pārpublicēšana ir aizliegta.